Horák Group

O SPOLEČNOSTI

O nás

Více než 30 let zkušeností v oboru​

Již více než 30 let působíme po celé České republice a v Evropě.

S hrdostí můžeme říci, že jsme vyrostli na 50 provozoven, což nám umožňuje být přítomni ve všech významných městech a regionech. Naše provozovny jsou moderní a dobře vybavené, což zajišťuje efektivní a kvalitní servis pro naše zákazníky.

V naší firmě dbáme na kvalitu a spokojenost klientů, což se odráží v naší dlouhodobé úspěšnosti a věrnosti. Jsme hrdí na to, že jsme se stali důvěryhodným partnerem mnoha firem v České republice a v Evropě.

Díky našim dlouholetým zkušenostem a rozsáhlé síti provozoven jsme schopni nabízet širokou škálu produktů a služeb v různých oblastech, jako jsou například Fast foody, restaurace, kavárny, obchody, nehtová studia a mnoho dalších.

30+

Let zkušeností

250+

Realizovaných projektů

Setkejte se s námi osobně.

V Horák Group s.r.o. dbáme na osobním přístupu, rádi se s Vámi potkáme u kávy.

Naše hodnoty a vize

Profesionální a individuální přístup.

Naše vize

Naše vizí je neustálé zlepšování poskytovaných služeb, vyznačujeme se kvalitními provozovnami, lidským přístupem, skvělou podporou a neustálým růstem. Chceme být synonymem pro spolehlivost, inovaci a vysokou kvalitu našich produktů a služeb.

Naše hodnoty

Jako firma máme silné hodnoty, které nám pomáhají dosahovat našich cílů a plnit naši vizi. Tyto hodnoty jsou pro nás velmi důležité a stojíme si za nimi. Snažíme se o co největší otevřenost, příjemné jednání a transparentnost.

Kde nás najdete?